Skip to content

Czy sędzia Adam Skowron z Tarnowskich Gór jest poczytalny? Wniosek o badanie psychiatryczne.

6 stycznia 2009

Czy Sędzia Adam Skowron z Tarnowskich Gór jest poczytalny? Wniosek o badanie psychiatryczne.

Z naszych obserwacji wynika, że wymiar sprawiedliwości jest objęty epidemią obłędu. Widać to wyraźnie po zachowaniach się osobników w togach. Dowody na to są przedstawione w linkach pod niniejszym tekstem. Oczywiście „władze” nie reagują na ten stan rzeczy. Być może urzędnicy ci sami zostali dotknięci epidemią.

Bogdan Goczyński                                               dnia 6 stycznia 2009r.

Minister  Sprawiedliwości

Al. Ujazdowskie 11

00-950 Warszawa

Dotyczy badania psychiatrycznego sędziego Adama Skowrona z Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach. Sygn. akt sprawy: Nsm. 578/08

Uprzejmie proszę o skierowanie wyżej wymienionego sędziego na badanie psychiatryczne w celu określenia jego sprawności umysłowej i zdolności do wykonywania zawodu.

UZASADNIENIE

Sędzia Adam Skowron prowadzi sprawę dotyczącą mojego kontaktu z dziećmi Anną i Aleksandrą Goczyńskimi, na mocy postanowienia Sądu Apelacyjnego w Warszawie z dnia 6 października 2006r. Od ponad dwóch lat nie udało mi się wyegzekwować owego postanowienia mimo wielokrotnych prób. Sędzia nie reaguje na odmowy matki podporządkowania się postanowieniu a przez to zachęca ją do łamania prawa.

Pismem z dnia 10 października 2008r. sędzia Skowron zwrócił się do mnie o wydanie mu tytułu wykonawczego do wspomnianego postanowienia Sądu Apelacyjnego. Sędzia ten powinien sobie zdawać sprawę, że ja jestem osobą prywatną i nie mam uprawnień do wydawania tytułów wykonawczych do postanowień sądów. Ponadto był on sam zobowiązany do wydania owego tytułu przez Sąd Okręgowy w Warszawie.

Sędzia prowadzący sprawy rodzinne powinien znać i właściwie stosować orzecznictwo Sądu Najwyższego z tej dziedziny. Uchwałą Sądu Najwyższego z dnia 28 sierpnia 2008r, sygn. III CZP 75/08, egzekwowanie kontaktów z dziećmi powinno mieć miejsce na mocy art. 598 k.p.c. który przewiduje użycie policji, zamiast artykułów 1050 – 1051 k.p.c. mówiących o świadczeniach niepieniężnych, jak podał sędzia.

Sędzia Skowron w sposób arbitralny odmawia włączania do akt i zwraca mi pisma, w których protestuję przeciwko utrudnianiu mi przez sąd kontaktów z moimi córkami. Rzeczy te mogą świadczyć o zaburzeniu jego funkcji intelektualnych.

Stanowisko sędziego jest wyjątkowo odpowiedzialne i wymaga szczególnych, pozytywnych cech charakteru. Zachowanie się sędziego Skowrona świadczy o czymś zupełnie przeciwnym.

Sprawa jest tym bardziej istotna, że 14 stycznia br. wymieniony sędzia ma rozpatrywać kwestię przyjazdu do mnie moich małych córek, z którymi wskutek oszustw wymiaru „sprawiedliwości” nie widziałem się już od ponad trzech lat.

Dlatego proszę o poważne i pilne potraktowanie niniejszej prośby.

Bogdan Goczyński

do wiadomości: www.aferyprawa.eu

Reklamy
One Comment
  1. Aż się włos jeży jak się takie coś czyta,

    Pozdrawiam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: