Skip to content

Szwindlerom nie płacę. Pismo do prezesa sądu w Tarnowskich Górach

17 lutego 2010

Niejednokrotnie pisałem na łamach Afer Prawa o regularnym fabrykowaniu oskarżeń przez polski wymiar sprawiedliwości. Wymieniałem owych specjalistów od przekrętów z imienia i nazwiska. Ludzie ci są jednak tak natarczywi i tępi, że popełniają oszustwa dla samej zasady, bez względu na argumenty i na to, że oszustwo może wyjść na jaw. Wiele wskazuje na to, że szachrajstwo wyssali z mlekiem matki.

Poniżej załączam pismo do Teresy Żyłki – prezes Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach.

————————————————————————————————————————————————————————————————————
Sygn. akt IIK 856/07                                                                                                                                                                                                                 dnia 16 lutego 2010r.

Bogdan Goczyński

P. Teresa Żyłka

Prezes Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach

ul. Opolska 17

42-600 Tarnowskie Góry

Dotyczy fabrykowania oskarżeń i wyłudzania pieniędzy.

W związku z pismem Pani Sądu z dnia 28 grudnia 2009r. z żądaniem zapłacenia 1122,40 zł tzw. kary i kosztów sądowych, informuję, że nie mam zwyczaju płacić oszustom. Oskarżenie w tej sprawie było prymitywnie sfabrykowane a Pani jako sędzia otrzymała polecenie wydania z góry określonego wyroku. W ramach zleconego zadania świadomie dopuściła Pani zeznania fałszywego świadka – Małgorzaty Sławik i tolerowała fałszywe zeznania oskarżycielek. Gwoli przypomnienia, Małgorzata Sławik zeznała, że biłem jej sąsiadkę po głowie, jednak owa sąsiadka tego nie potwierdziła.

Według aktu oskarżenia miałem bić Zofię Bachonko po klatce piersiowej, wskutek czego doznała ona obrzęku stawów skokowych i kolana. Żeby uwierzyć w takie brednie trzeba być małym dzieckiem, w dodatku z zespołem Downa, albo dyspozycyjnym prezesem sądu rejonowego.

Dodatkowo, świadkowie oskarżenia odmówili poddania się badaniu wariografem podczas gdy ja to uczyniłem. Wariograf w całości potwierdził moją wersję wydarzeń. Wariograf jest urządzeniem nieporównywalnie bardziej wiarygodnym niż jakikolwiek polski sędzia. Jest w nim zawarta praca i doświadczenie pokoleń specjalistów z różnych dziedzin nauki, w tym psychologii i fizjologii.

Zatem jeśli Pani potrzebne są pieniądze to proponuję wziąć garnuszek i iść z nim na ulicę wzorem podobnych Pani szwindlerów.

Bogdan Goczyński

Do wiadomości: www.aferyprawa.eu

Linki do  publikacji związanych z powyższym artykułem.

Wariograf potwierdza fabrykowanie oskarżeń.

Świry w togach

Przekręt w imieniu Rzeczpospolitej. Prezes sądu w Tarnowskich Górach SSR Teresa Żyłka idzie w zaparte.

Polski wymiar sprawiedliwości – przestępcza organizacja psychopatów.

Reklamy
Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: