Skip to content

Zamek Królewski dla Goczyńskiego!

28 czerwca 2010

Poniższy tekst jest pismem jakie wysłałem do sądu w Tarnowskich Górach w odpowiedzi postanowienie wydane przez niejakiego sędziego Adama Skowrona. Tekst pisma mówi sam za siebie. Warto też zwrócić uwagę na ten link.

—————————————————————————————————-

Sygn. akt III RNs 3/08                                          dnia 28 czerwca 2010r.

Bogdan Goczyński

Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach

ul. Opolska 17

42-600 Tarnowskie Góry

Wniosek o przyznanie Zamku Królewskiego w Warszawie pod zarząd.

 

Niniejszym składam wniosek o przyznanie mi wyłącznego zarządu Zamku Królewskiego w Warszawie. Proszę również o przekazanie sprawy do rozpatrzenia sędziemu Adamowi Skowronowi oraz o nieinformowanie właściciela Zamku o wydanym postanowieniu.

UZASADNIENIE

Potrzebuję pieniędzy w związku ze spreparowanymi oskarżeniami i wyrokami wydanymi przeciwko mnie między innymi przez Sąd w Tarnowskich Górach. Zarząd Zamku Królewskiego i wynajem jego pomieszczeń dałyby mi regularny dochód. Sędzia Adam Skowron ma doświadczenie w wydawaniu lewych postanowień. Postanowieniem z dnia 7 kwietnia 2008r. sędzia ten wydał zaocznie, w sposób arbitralny i w tajemnicy przede mną, postanowienie o przekazaniu własności mojej i mojej rodziny pod zarząd Katarzynie Gaworek-Goczyńskiej, członkowi SS (Służb Sądowych), mediatorowi z listy Sądu Okręgowego w Gliwicach. Nie byłem również w jakikolwiek sposób informowany o rozprawie, która miała się rzekomo odbyć w owym dniu. O wspomnianym postanowieniu dowidziałem się dopiero 18 czerwca 2010r.

W razie potrzeby pomocą może służyć sędziemu Władysława Warcholak, kierownik sekretariatu Wydziału III Rodzinnego Sądu.  Z wielokrotnych rozmów z nią rozumiem, że jest ona dobrze zorientowana w dokonywaniu oszustw sądowych.

Bogdan Goczyński

Reklamy
2 Komentarze
  1. Krzysztof permalink

    Bardzo proszę pana o kontakt mam bardzo wiele przemyśleń podobnych do Panskich walczę o Syna już rok moja była konkubina jest najprawdopodobniej chora psychicznie a Sąd robi wszystko aby jej pomóc są też preparowane dowody na mnie mam wiele filmów które matka sama kręciła znęcając się psychicznie nad dzieckiem nie jestem w stanie nic zrobić podobnie jak Pan, znalazłem też coś co napewno Pana zainteresuje ta struktóra jest bardzo szczelna sklejona wręcz i moim zdaniem nie do ruszenia bardzo proszę o kontakt mój nr telefonu 790-800-705 nie umiem znaleść do Pana kontaktu.

Trackbacks & Pingbacks

  1. Za co mnie zamknięto? | B.Goczynski's Blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: