Skip to content

Przestępczość podsycana przez państwo.

19 września 2010

Swojego czasu pisałem, że Polska staje się państwem policyjnym. Jak się okazuje, wówczas, trzy lata temu, był dopiero wstęp do tego co ma miejsce obecnie. Mnożą się arbitralne aresztowania i rozboje ze strony organów państwowych. Nie mam jednak wątpliwości, że to co się dzieje, to nie są wybryki indywidualnych urzędników lecz zorganizowane działanie. Bo przecież to nie tajniacy decydowali o aresztowaniach Rafała Gawrońskiego czy Darka Komorowskiego. Atakowani są ludzie uczciwi ale niezależni i nie dający wtłoczyć się w rygory kołchoźnianej władzy, próbującej stworzyć z nas niewolników. Do szykanowanych należą niejednokrotnie osoby, które wróciły do Polski z emigracji w złudnej nadziei na lepsze życie wśród swoich. Wobec tych ludzi stosuje się prowokacje, fałszywe oskarżenia i wprost rozboje sądowe w celu odebrania im majątku i zniszczenia ich niezależności.

Wiele osób wierzy jeszcze w prawo, nie zdając sobie sprawy, że jest to wiara iluzoryczna. Prawo bowiem tworzone jest nie w celu harmonijnego funkcjonowania społeczeństwa, a wprost przeciwnie, w celu utrzymania go w ryzach. Czyni się to między innymi przez tworzenie pretekstów do zwiększania represyjności władzy. Analizując metody działania organów, można wyciągnąć wniosek, że jednym z ich celów jest podsycanie przestępczości. Nie robi się tego oczywiście wprost. Służy temu właśnie prawo i praktyka wymiaru sprawiedliwości. Pisałem nieraz o wyjątkowej wyrozumiałości sędziów dla fałszywych zeznań. Owe otwarcie fałszywe zeznania nie tylko nie wywołują sankcji sądowych, ale bywają podstawą wyroków skazujących. W moich sprawach widać było wyraźnie, że fałszywe zeznania były koordynowane z sędziami.

Poza tym, tworzone prawo ma zachęcać do przestępczości i utrudniać ofiarom obronę. Takim jest między innymi przepis o obowiązku ścigania z urzędu jedynie pobić powodujących rozstrój zdrowia powyżej siedmiu dni. Znam kilka przypadków pobicia w obecności funkcjonariuszy państwowych, w tym policji, gdzie ta ostatnia zamiast natychmiast zatrzymać sprawcę, długo legitymowała ofiarę napaści a następnie instruowała ją o możliwości wniesienia sprawy do sądu z prywatnego oskarżenia. Tak było w przypadku pobicia mnie przez niejakiego Marka Kletę, najprawdopodobniej prowokatora SS (Służb Sądowych). Zgodnie z przewidywaniami, prokuratura odmówiła dochodzenia z urzędu. Przeciwko mnie natomiast wystąpiono z prywatnym aktem oskarżenia spisanym przez personel sekretariatu sądu już następnego dnia po zajściu. Tak było też w wypadku pobicia przez prowokatora pod Krzyżem Smoleńskim. O podobnej historii opowiadał mi Darek Wernicki, jeden z członków zespołu obrony Krzyża. Oczywiście wniesienie prywatnego aktu oskarżenia, wiąże się z kosztami sądowymi, wielokrotnym rozprawami i być może ostatecznie umorzeniem sprawy. Rozsądny człowiek nie będzie chciał w to wchodzić, chyba że robi to służbowo.

Charakterystyczne, że owo inspirowanie przestępczości połączone jest z nowymi ustawami, mającymi rzekomo przestępczość zwalczać. Przykładem takim jest niesławna ustawa o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. W rzeczywistości chodzi o szpiegowanie, zastraszanie i skłócanie rodzin. Reszta jest tylko propagandą.

O wspomnianych tutaj sprawach i przestępczości ze strony organów państwowych, rozmawiałem wprost z posłami i senatorami z PiS. Przedstawiałem im konkretne dowody na piśmie. Wypowiadałem się na ten temat na posiedzeniu komisji sejmowej. Politycy PiS udawali zaskoczenie. Obiecywali ten temat poruszyć, po czym następowała cisza. Nie miejmy złudzeń, ci ludzie są trzymani krótko na smyczy i nie wolno im się wychylać. Wobec wyborców zaś mają odgrywać teatr państwa prawa i demokracji.

Bogdan Goczyński

linki

Sądy karne niekonstytucyjne? Ławy przysięgłych w Polsce? Telewizja społeczna 11 minut.

Brutalne aresztowanie Darka Komorowskiego – relacja Darka Wernickiego z dnia 13 września 2010 r. – w obronie Krzyża.

Dziennikarz polonijny, Rafał Gawroński aresztowany pod Krzyżem w Warszawie.

Powrót państwa policyjnego.

Mediacja w stylu SS (Służb Sądowych) – pięścią w zęby.

Socjotechnika wokół Krzyża Smoleńskiego.

Porozumienie Rawskie rozmawia z Solidarnością o obronie polskich rodzin przed prowokacjami SS (Służb Sądowych).

Biuletyn z posiedzenia Komisji Sejmowej Przyjazne Państwo 4 marca 2010r.

Rzeczywiste oblicze polityki prorodzinnej.

Iluzoryczne prawo własności.

Reklamy

From → Uncategorized

One Comment

Trackbacks & Pingbacks

  1. Lucyferyzm w nauczaniu masonerii « Alexirin's Blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: