Przeskocz do treści

Jak kradnie się polską własność!

23 lutego 2012

O tym, co się dzieje w państwie polskim pisałem już wielokrotnie i bez ogródek. O rozbojach, fabrykowaniu oskarżeń przeciwko niewygodnym ludziom, nękaniu sądami i wreszcie skrytobójstwach, wiemy wszyscy. Towarzyszy temu tworzenie kasty nowobogackich poprzez właśnie rozboje sądowe, przejmowanie majątków i niszczenie polskich firm. Jednocześnie poprzez system dotacji, z osób bez grosza przy duszy tworzy się prezesów firm z dużym majątkiem. Chodzi o to aby dostęp do władzy i pieniędzy mieli tylko swoi. Przeciętny Polak ma tylko płacić olbrzymie podatki, długo harować i szybko umierać żeby nie móc skorzystać z wypracowanej emerytury. Taki jest między innymi cel „reformy” emerytalnej. Wiem co mówię, gdyż śledzę te sprawy od wielu lat i zebrałem już pokaźną dokumentację.

Nie napiszą jednak o tym otwarcie media głównego nurtu. Są one uzależnione od mocodawców i mają za zadanie dezinformować odbiorców i kształtować posłusznego, ograniczonego niewolnika. Oczywiście niewolnik nie może sobie z tego zdawać sprawy, dlatego dezinformacji towarzyszy intensywna propaganda o państwie prawa i odzyskanej wolności po latach komunizmu. Ludziom trzeba stworzyć iluzje dla dobrego samopoczucia, nie można przecież dopuścić do buntu.

Główną metodą upadlania ludzi są podatki i system „ubezpieczeń społecznych” ale mafia, która przejęła władzę nie waha się przed metodami bardziej bezpośrednimi. Swojego czasu opisywałem w Internecie numer na bitą żonę. W skrócie, przekręt polega na zaocznym przyznawaniu przez sąd arbitralnie wysokiej  sumy pieniędzy osobie „poszkodowanej”. Ponieważ ofiara ataku nie może ani nie chce płacić oszustom, zabiera się jej majątek trwały – nieruchomość, firmę czy cokolwiek innego. Jest to możliwe dzięki temu, że mafia opanowała aparat władzy, w tym sądy i rejestry ksiąg wieczystych, mając pełną kontrolę nad naszym stanem posiadania. Oczywiście, jak rasowi złodzieje sitwa przekonuje, że jest to dla naszego dobra, bo my sami nie potrafilibyśmy zatroszczyć się o własne interesy.

Sitwa nie musi się z tym wszystkim kryć. Zawiadamianie o wszystkim tak zwanych organów ścigania mija się z celem, bo jak niby złodziej miałby karać sam siebie? System odwołań, apelacji i zażaleń został wymyślony po to, aby mieszać w głowie ciemnemu ludowi. Jest on całkowicie nieskuteczny, szczególnie jeśli staniemy się celem ataku mafijnego. Każdy, kto był nękany przez sitwę sądową, wie o czym mówię.

Nie miejmy też złudzeń, że możemy odwołać się do „demokratyczne” wybranych władz. Są one fikcją. Jak pokazały ostatnie wybory, system wyborczy jest tak ustawiony, że dopuszczane są tam jedynie ugrupowania będące częścią sitwy i stosujące się do jej reguł. Kandydaci umieszczani na listach wyborczych muszą być natomiast wobec sitwy być całkowicie dyspozycyjni. Pieczę nad systemem oszustw sprawują osoby w najwyższych instytucjach w państwie w Trybunale Konstytucyjnym i Sądzie Najwyższym, chociaż niekoniecznie Prezydent. Pokazało to dobitnie zachowanie się obu instytucji, gdy Trybunał Konstytucyjny drogą ordynarnych manipulacji nie dopuścił do rozpatrzenia skargi na usunięcie ławników ze spraw karnych a Sąd Najwyższy usankcjonował manipulacje Państwowej Komisji Wyborczej w ostatnich wyborach parlamentarnych. Chodziło oczywiście o to żeby kryminalna sitwa zachowała pełnię władzy i żeby nie dopuścić osób z zewnątrz.

O wszystkich oszustwach byli informowani na piśmie i osobiście ustnie przeze mnie, przedstawiciele wysokich instytucji państwowych, w tym Minister Sprawiedliwości i Rzecznik Praw Obywatelskich, bez jakiegokolwiek skutku. Jest tak, dlatego że są oni marionetkami na usługach sitwy.

Ostatnio miałem kolejną okazję przyjrzeć się działaniu złodziei. Udało mi się ich nawet sfotografować. Są to komornik Ryszard Moryc z asystentem, gdy dokonują „czynności” po włamaniu do mieszkania podlegającego rabunkowi.

Komornik Moryc z asystentem rabują polską wlasność.

W Internecie jest dużo narzekań na istniejący stan rzeczy. Sztuką jest jednak wykonać następny krok. Zacząć przejmować władzę i tworzyć struktury społeczne z gwarancjami uczciwości.

Bogdan Goczyński

Linki dodatkowe

Wariograf potwierdza fabrykowanie oskarżeń

Egzekutorzy szwindli, sędzia Radosław Młyński i komornik Ryszard Moryc

From → Uncategorized

10 Komentarzy
 1. jak permalink

  Każdy może być celem wystarczy że coś posiadasz lub z nimi zadarłeś. Czasami ludzie sobie nie zdają sprawy że są ofiarami celowego działania jakiejś grupy i tracą majątki.Nikomu nie można wierzyć np znajomym sąsiadowi czy pracodawcy. Grup takich jest bardzo dużo są rozbudowane i powiązane ze sobą..Mają szeroki wachlarz metod działania, czasami bardzo prymitywnych. Jak pisze pan Bogdan nikt ci nie pomoże bo ci co powinni mogą współpracować z nimi.

 2. Polecam filmik na YouTube Xbp6umQT58A wpasowujący się jak ulał w to co piszesz, tylko pokazujący obecną sytuację w szerszym kontekście terytorialno-czasowym.

 3. niestety to prawda

 4. B. G. permalink

  Co sądzi pan o pikiecie organizowanej przez Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu 28 marca przed Sądem Najwyższym i tej bezterminowej przed sejmem od 18 maja

 5. B. G. permalink

  Ja uważam że obydwie inicjatywy są bardzo dobre, szczególnie ta druga pikieta przed sejmem która może przeciągnie się na Euro 2012r. Czy czynne już jest biuro Sądu Obywatelskiego gdzie można by już składać odpowiednią dokumentacje. Pozdrawiam

 6. Polak permalink

  Podstawą na wykończenie mafii sądowo komorniczej jest minimum socjalnego jak mają germany !! To zlikwiduję zadłużanie ludzi i okradanie z własności !!! Ta bolszewicka swaboda dała okupantom możliwość życia na krechę przez 80 lat z uwłaszczeniem się na krzywdzie i biedzie Polskiego Narodu.

Trackbacks & Pingbacks

 1. Wydarzenia i komentarze, 25 lutego 2012r. « Monitorpolski's Blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: