Skip to content

Terror III RP. Brońmy się przy psychopatami.

11 marca 2012

O psychopatycznych skłonnościach osobników u władzy pisałem już wcześniej, Kilka miesięcy spędzone ostatnio za kratami w wyniku prowokacji bezpieki dały mi możliwość głębszego wniknięcia w psychikę tych ludzi i poczynienia dodatkowych obserwacji. Znaczna część więźniów trafiała do więzienia po wyrokach w zawieszeniu, które odwieszano od byłe pretekstem. Normalnemu człowiekowi wydawałoby się, że powodem odwieszenia mogłoby być jedynie powtórne popełnienie przestępstwa, ale w tym celu należałoby daną osobę ponownie postawić przed sądem. Otóż jest to myślenie naiwne. W państwie narastającego terroru jakim jest obecnie Polska, do więzienia można trafić na skutek widzimisię urzędniczego dewianta z bezpieki, tak jak w czasach Gestapo czy NKWD. Ludzi ci bowiem uważają, że mają boskie prawo do władzy nad nami. Jak typowe dla psychopatów, nie mają oni wyrzutów sumienia czy uczucia wstydu, że są posłusznym narzędziem w złej sprawie. Liczy się poczucie władzy. Co więcej, odnoszę wrażenie, że owo narastanie terroru jest odgórnie sterowane i wraz z masowym szpiegowaniem, olbrzymimi podatkami tudzież faszerowaniem „lekami”, ma na celu stworzenie społeczeństwa posłusznych debilnych niewolników.

W moim przypadku, do więzienia trafiłem właśnie w taki sposób, po ordynarnie sfabrykowanych oskarżeniach, odmówiłem kontaktu z kuratorem, sugerując żeby wraz z sędziami, z którymi współpracuje, udał się do dobrego psychiatry. Nie bardzo przy tym wiedziałem czego ten człowiek ode mnie chce i prawdę mówiąc mnie to nie interesowało. Psychopata a właściwie psychopaci, bo maczali w tym palce i „sąd” i policja, natychmiast skorzystali z nadarzającej się okazji i postanowili mnie zamknąć. Taka ich dzika natura.

Dzięki akcji blogerów dewianci wypuścili mnie po trzech miesiącach ale pod warunkiem, że będę spotykał się z kuratorem. Po kilku tygodniach zgłosił się do mnie kurator. Był to młody chłopak po studiach i jak powiedział, robił to gdyż nie było innej pracy. Ponieważ był niekłopotliwy, dla świętego spokoju zgodziłem się na comiesięczne wizyty. Do tej pory były ich cztery. Ostatnio jednak okazało się, że psychopatyczna sitwa ma wobec mnie dodatkowe zamiary. Chcą  widzieć z kim się spotykam, na co wydaję pieniądze ile i skąd je mam. Kazano mi otworzyć rachunek bankowy do wglądu i meldować się kolejnemu dewiantowi. Moja odpowiedź będzie stanowcze nie i odmowa jakichkolwiek kolejnych rozmów. Trzeba w końcu stawić czoło narastającej fali psychopatycznego terroru. Dlatego my normalni, zdrowi psychicznie obywatele, powinniśmy organizować się i tworzyć niezależne instytucje włącznie z samoobroną dla dobra nas samych i naszych dzieci. Dopóki nie jest za  późno.

Gwoli rzetelności blogerskiej  przedstawiam pismo od przedstawiciela urzędniczej rasy panów.

Szantaż psychopaty

Bogdan Goczyński

Linki:

Rządy psychopatów

Czy powstanie cybernetyczna armia podziemna?

Reklamy

From → Uncategorized

10 Komentarzy
 1. davidoski permalink

  Interesujące jest, że według tego pisma porządek prawny polega na uchylaniu się od kuratora… 🙂
  Co za ludzie są kuratorami, że nie potrafią poprawnie zdania sklecić…

 2. W sprawie tej najbardziej istotne jest to, że kurator z resztą psycholi świadomie wspierają fabrykowanie oskarżeń i w typowy dla nich sposób omotują człowieka siecią przepisów opartych na przekręcie. Ów nadzór kuratora ma na celu szpiegowanie osób, które mafia wzięła sobie pod lupę. Jeśli chodzi o błędy językowe w piśmie, to tych akurat tam się nie dopatrzyłem.

 3. davidoski permalink

  Panie Bogdanie, w piśmie jest ewidentny błąd językowy i to w pierwszym zdaniu:

  „W związku z rażącym naruszeniem przez pana/panią porządku prawnego polegającego na uchylaniu sie od dozoru kuratora.” – słowo „polegajacego” odnosi się do „porządku prawnego” (rodzaj męski), a nie do naruszenia (rodzaj nijaki). Prawidłowe zdanie powinno brzmieć:

  „W zwiazku z rażącym naruszeniem przez pana/panią porządku prawnego, polegającym na uchylaniu się od dozoru kuratora.”

  • Formalnie ma Pan rację, problem polega jednak na tym, że dyskusja z psychopatą nie ma sensu. Psychopata ma zawsze rację a w razie potrzeby ma pałkę i kajdanki. Musimy nauczyć się neutralizować tych osobników.

 4. davidoski permalink

  Właściwie mógłby pan wykorzystać ten błąd twierdząc, że skoro kurator uważa, że porządek prawny polega na uchylaniu się od jego dozoru to nie doszło do żadnego naruszenia, ponieważ pan właśnie się uchylił od jego dozoru, a więc zachował pan porządek prawny…

 5. Bert permalink

  Na Pana miejscu wszystkie kontakty nagrywałbym ukrytą kamerą, a kopie został u dobrych przyjaciół – tak na wszelki wypadek.

 6. jak permalink

  Jest to szczera prawda Pisze tak bo dla kogoś kto nie miał do tej pory jakiś kłopotów wydawać się to może mało wiarygodne, ta ogólna przestępcza zmowa, niszczenie ludzi, rodzin by przejąć ich majątki czy mieszkania. Gdy ktoś stara się bronić montuje się jakieś oskarżenie przeciw niemu.Może być bezpodstawne, ale oni wiedzą co robią, sąd wszystko umarza ale warunkowo. Mojej byłej żonie tak sprawę umorzyli Mówiłem żeby napisała jakąś apelacje ja już nikomu nie wieże, ale nie posłuchała.

 7. cichowski permalink

  Szatańska manipulacja społeczeństwem, feministki cieszą się ze śmierci Madzi z Sosnowca i popierają jej pomysły http://www.youtube.com/watch?v=NPL6wyobO8A NWO wprowadzają tylnymi drzwami (aborcja), skurczybyki…

 8. ofiara mafii permalink

  Żyjemy w państwie układów i nieformalnych powiązań różnych ludzi pistujących stanowiska w tzw. wymiarze sprawiedliwości. Piszę tak zw. wymiarze sprawiedliwosci bo to co dzieje się w tym kraju w sądach przechodzi ludzkie pojęcie. Wyroki częstokroć są uzgadniane z prokuratorem a nawet w sprawach z oskarżenia prywatnego z adwokatem oskarżyciela. Są to wyroki na życzenie. Jeżeli chce się kogoś ukarać to wystarczy uruchomić całą sieć znajomosci w odpowiednich kręgach i delikwent jest załatwiony. Sam tego doznałem w tym kraju i wiem jak to się odbywa. Gdybym miał do wyboru iść za kratki albo zgłosić się do takiego psychopaty to jednak poszedłbym do psychola. Niech się głupi cieszy. Cały ten aparat ucisku (policja, sądy, prokuratura, straż graniczna, kuratorzy, itp. itd.) jest w większości wymierzony przeciwko normalnym ludziom. Przestepcy z reguły wychodzą z opresji bez wiekszego szwanku. Jesteśmy narodem debili. Polak Polaka niszczy i gnębi w imię wybujałego ego jakiegoś chama. Do zagłady narodu nie potrzebny Hitler czy Stalin, sami się zniszczymy. Ps. nazwy wszystkich organów ucisku narodu, celowo napisałem małymi literami. Dla struktur mafijnych nie mam szacunku i poważania.

 9. pedro@yahoo.com permalink

  Szanowny Panie. Ze smutkiem i jednoczesnie z ciekawoscia czytam Pana blog. Rozumiem co musi Pan przechodzic, tez mialem stycznosc z psychopatami w zyciu (kto nie mial …?) ale swoje wnioski wyciagnalem. Mam nadzieje, ze ma Pan solidnego adwokata, jezeli nie to polecam sobie takiego znalezc. Nie zaburzonego, normalnego czlowieka, teraz wie Pan jak takich rozpoznac. Polskie prawo moze byc manipulowane, prawda, ale jednak jakims tam prawem jest i dobry adwokat bedzie potrafil dobrze grac w te karty. „Prawo jest jak pajeczyna, bak sie przeslizgnie, a na muche wina” jak pisal wielki polski poeta kilkaset lat temu. W Polsce sie nic od tego czasu nie zmienilo, dla pocieszenia/porownania podam, ze w USA prawo dziala na zasadzie podobnej. Tzn jak ma sie adwokata sprytnego to jest w stanie w te karty zagrac, jak nie to zagraja toba.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: