Skip to content

Misja – zniszczyć rodzinę. Wiarygodność Trybunału Konstytucyjnego.

5 Maj 2012

Sprawą funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości zajmuję się od ponad sześciu lat, od kiedy zauważyłem, że jestem w zorganizowany sposób nękany. Z początku sądziłem, że mogły to być wybryki pojedynczych sędziów. Jednak skargi do instytucji mających nadzorować sądownictwo, były odrzucane z uzasadnieniem na poziomie kretyna. Zacząłem sobie zdawać sprawę, że mamy do czynienia ze zorganizowaną przestępczością psychopatów, gdzie czysto kryminalne zachowania połączone są z ideologią nienawiści do normalnych, przeciętnych ludzi pragnących zakładać rodziny i wychowywać dzieci czy działać na rzecz swojego kraju. Stąd biorą się trudne do zrozumienia wyroki sądów rodzinnych oraz prowokacje i wyroki w stosunku do działaczy patriotycznych.

Sądy stały się nie instytucjami utrzymywania harmonii społecznej lecz narzędziem władzy poza społeczną kontrolą. Dlatego moja dobrze udokumentowana skarga konstytucyjna na usunięcie ławników z sądów karnych została oddalona bez rozpatrzenia. Sitwa bowiem nie może dzielić się władzą. Niedługo zaś po opublikowaniu słów prawdy o Trybunale Konstytucyjnym trafiłem na kilka miesięcy za kraty.

Na początku zeszłego roku jeszcze łudziłem się, że najwyższy rangą sąd w tym kraju, a takim jest Trybunał Konstytucyjny, nie odważy się publicznie skompromitować w obliczu dobrze udokumentowanej skargi konstytucyjnej. Złożyłem drugą z kolei skargę tym razem na kodeks rodzinny i opiekuńczy i prawo dające prezesowi sądu możliwość manipulowania procesem.

Wiarygodność państwa polskiego sięgnęła jednak bruku a najwyżsi urzędnicy to notoryczni oszuści bez żadnych hamulców moralnych. Moja skarga konstytucyjna, podobnie jak wcześniejsza, została odrzucona bez rozpatrzenia. Tym razem pretekstem były braki formalne, między innymi zarzut, że nie zostało wymienione jakie moje prawa i wolności zostały naruszone. Otóż zostało wymienione, jednak argumentacja TK była iście talmudyczna, w sposób pozwalający udowodnić każdą tezę, szczególnie jeśli samemu jest się arbitrem.

Jednym z argumentów Trybunału było, że przecież sąd przyznał mi władzę rodzicielską. Tak, przyznał, lecz bez możliwości kontaktu z dziećmi, nie mówiąc już o wychowywaniu. W efekcie z córkami straciłem jakikolwiek kontakt. To wszystko był opisane w skardze. Trybunał dokładnie więc wiedział co robi, tym bardziej, że sprawa rozpatrywana była przez czterech sędziów. W pierwszej instancji numer na braki formalne rozpoczął sędzia Marek Kotlinowski a przekrętu dokończyło trzech sędziów: Zbigniew Cieślak, Marek Zubik, i Mirosław Granat.

Zachowanie się Trybunału Konstytucyjnego w tej sprawie świadczy wyraźnie, że kwestia pozbawiania ojców praw do wychowywania dzieci, to nie są wybryki pojedynczych sędziów, jak usiłują sugerować prawnicy. Nie jest za to też odpowiedzialna przewaga kobiet w sądownictwie, która to teza jest wspierana przez pożytecznych idiotów z organizacji typu SOPO. Niszczenie rodzin jest polityką realizowaną na najwyższym poziomie władzy w państwie. Najwyższy czas to zrozumieć i zanim nas całkiem zniszczą, zacząć tworzyć niezależne instytucje obywatelskie z gwarancjami uczciwości.

Żeby nie pozostać gołosłownym załączam pełną dokumentację korespondencji z Trybunałem.

Bogdan Goczyński

Skarga konstytucyjna Ts 67-11

Pismo TK w sprawie braków formalnych

Uzupełnienie braków form. Ts 67-11

Odmowa nadania biegu skardze Ts 67-11

Zażalenie na odmowę nadania biegu Ts 67-11

Ostateczna odmowa nadania biegu skardze Ts 67-11

Reklamy

From → Uncategorized

5 Komentarzy
 1. jak permalink

  Plan jest taki, zniszczyć na różne sposoby i wszystko zabrać. Dziećmi zajmą się oni. Ludzie są celowo wikłani w różne kłopoty, mają stale coś spłacać obojętnie, kary, odsetki, wymyślone długi. Są to działania na dużą skale.

 2. konstanty permalink

  Jak ten Trybunal może mieć jakikolwiek autorytet, został zdominowany przez komunistycznych tzw. naukowcow. Trzcinski, Mazurkiewicz i inni. To skandal, że komunistyczni doktrynerzy mają się dobrze!

 3. Obserwator permalink

  Zapamiętaj te twarze! Skorumpowanych i dyspozycyjnych biegłych sądowych. Skazały niewinnego człowieka za jego poglądy!

  O takiej właśnie mentalności skazują Goczyńskiego sędziowie, prokuratorzy, biegli sądowi..

  Krystyna Pilich:
  http://www.fototube.pl/zdjecie/1076751-krystyna-pilich-psycholog-kliniczny-2jpg.html
  http://www.fototube.pl/zdjecie/1076758-krystyna-pilich-psycholog-kliniczny3jpg.html

  Opinia „sądowo-psychiatryczna” Krystyny Pilich:
  http://www.fototube.pl/zdjecie/1076750-krystyna-pilich-psycholog-klinicznyjpg.html

  Najnowsze!!!

  Bożena Jarnuszkiewicz:
  http://www.fototube.pl/zdjecie/1197647-bozenajarnuszkiewiczbozenakajkasikorakorupcjadyspozycyjnapsychiatrazydzi3jpg.html
  http://www.fototube.pl/zdjecie/1197642-bozenajarnuszkiewiczbozenakajkasikorakorupcjadyspozycyjnapsychiatrazydzi1jpg.html
  http://www.fototube.pl/zdjecie/1197648-bozenajarnuszkiewiczbozenakajkasikorakorupcjadyspozycyjnapsychiatrazydzi4jpg.html

  Bożena Kajka-Sikora:
  http://www.fototube.pl/zdjecie/1197650-bozenajarnuszkiewiczbozenakajkasikorakorupcjadyspozycyjnapsychiatrazydzi5jpg.html
  http://www.fototube.pl/zdjecie/1197645-bozenajarnuszkiewiczbozenakajkasikorakorupcjadyspozycyjnapsychiatrazydzi2jpg.html

  Zobacz film skompromitowanych żydówek niesamowicie dyspozycyjnych wobec żydostwa:

  Dyspozycyjni prokuratorzy:

  Marcin Saduś
  Daria Czerkawska-Staniec

  Już wkrótce ich zdjęcia. Prokuratorzy, posiadając ponad 10 dowodów przestępstw policjantów, skazali niewinnego człowieka rączkami pow. wym. „biegłych sądowych”. Woleli skazać ofiarę, niż oprawców ofiary z policji. Tak wygląda żydowski wymiar sprawiedliwości w Polsce.

  Pełna lista skorumpowanych i dyspozycyjnych prokuratorów, oraz przełożonych prokuratorów, policjantów, biegłych sądowych już wkrótce w „Encyklopedia Wiedzy o Polsce – Polonica 08.08.2012”.

 4. DzielnyTata70 permalink

  Poszukuję informacji o pokrzywdzonych przez biegłą Krystynę Pilich. Ktoś coś wie ?

Trackbacks & Pingbacks

 1. Znów nielegalne testy zabójczych szczepionek w Polsce | Monitor Polski

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: