Przeskocz do treści

Szable w dłoń, dewianta goń

27 stycznia 2014

Mówi się, że głupich nie sieją, bo sami się rodzą. Jest w tym głęboka mądrość, szczególnie w świetle współczesnej wiedzy psychologicznej, że inteligencja i cechy osobowości są dziedziczne. Przyglądam się masowym akcjom społecznym czy ruchom politycznym i słysząc o nich w radiu (telewizor wyrzuciłem), wyciągam kabel z gniazdka. Mimo wielkiej niechęci, zdecydowałem się jednak o tym napisać, w nadziei, że ktoś mnie zrozumie.

Na początek przyjrzyjmy się niedawnej akcji Jerzego O. walki z cukrzycą, która jako żywo przypominała znaną mi z literatury hitlerowską winterhilfe. Dodajmy, akcji kompletnie propagandowej i szkodliwej, bo nie z cukrzycą należy walczyć tylko z kanaliami, którzy świadomie propagują dietę powodującą epidemię cukrzycy. Do kanalii należałoby dodać pożytecznych idiotów, którzy im przytakują i rozpowszechniają brednie. Wyjaśnię przy tym, że ja cukrzycy nie mam i nie zamierzam mieć, chyba że znów mnie dorwą debile z SS (służb sądowych) i będę żył na państwowym wikcie.

Niedawno „wybrańcy narodu” przegłosowali odrzucenie prośby o referendum w sprawie obniżenia obowiązku szkolnego do 6 lat. Przypuszczam, że geniusze z Wiejskiej mają mikre pojęcie o psychologii rozwoju dziecka i o tym, że są biologiczne ograniczenia poznawcze zależne od wieku i dlatego nie należy się spieszyć z posyłaniem dziecka do szkoły. No, ale posłowie nie są od myślenia, a jedynie od głosowania zgodnie z instrukcjami zatwierdzonymi przez prezesa partii.

Inni z kolei geniusze postawili sobie za cel sianie fermentu i chaosu społecznego poprzez propagację homoseksualizmu, a ramach perwersyjnie pojętej równości. Dodajmy, że są to działania wbrew naturze ludzkiej.

Portale społecznościowe są kopalnią informacji na temat wynaturzeń polskiego wymiaru „sprawiedliwości”. Opisywane są tam zachowania osobników w togach naruszające podstawowe normy zdrowego rozsądku. Wybrańcy narodu z ul.Wiejskiej udają, że tego nie widzą, a kolejni ministrowie sprawiedliwości proponują reformy administracyjne sądów, zamiast zająć się kwestią rzetelności orzekania i zdrowia psychicznego sędziów i prokuratorów, gdyż nie ulega dla mnie wątpliwości, że większość z nich ma silne zaburzenia osobowości w kierunku psychopatii. Stąd biorą się ich dziwne zachowania i język, którego normalny człowiek nie jest w stanie zrozumieć. Szczegóły takich zachowań, wraz z tworzeniem specyficznego prawa, można między innymi znaleźć w moim artykule „kasta szwindlerów” sprzed kilku lat. Opisane tam manipulacje prawem potwierdzają tezę, że zarówno autorzy przepisów prawa jak i ich interpretatorzy mają skłonności psychopatyczne. Stąd bierze się nastawienie na rozbijanie rodzin i zabieranie dzieci siłą do tzw. rodzinnych domów dziecka, wskutek trudnej sytuacji materialnej rodziców. Stąd zapewne bierze się też nakręcanie konfliktów pomiędzy stronami przez sądy. Manipulacje, kłamstwa i skłócanie ludzi to domena psychopatów. Charakterystyczna jest przy tym tępota tych osobników. Szczególnie widoczne jest to w przypadku prokuratorów. Nie spotkałem jeszcze żadnego, który by potrafił sensownie przesłuchać świadka. Zazwyczaj są oni na rozprawach figurantami a ich rolę przejmuje sędzia. To taka swoiście pojęta niezawisłość sądów.

Należałoby przy okazji przyjrzeć się, kim są owi członkowie SS (służb sądowych). Czy nie są to przypadkiem osoby z szeroko pojętego państwowego aparatu bezpieki i potomkowie elit komunistycznych, gdzie, jak podaje Andrzej Łobaczewski w „Ponerologii politycznej”, psychopatia była normą?

Ostatni miałem telefon od pani, która ma problemy z Ewą Maroczkaniec, psychologiem rodzinnym z Zabrza, która to pani psycholog znana jest z pisania opinii psychologicznych pod dyktando, bez kontaktu z osobą, którą opiniuje. Opinię taką przygotowała przed laty w stosunku do mnie ale także wobec kilku innych osób. O sprawie była poinformowana prokuratura, oraz prezes Sądu Okręgowego w Katowicach, z listy którego była biegłą. Wszystko na próżno, pani ta nadal pozostawała biegłą. Co więcej, po kilka latach okazało się, że osoba, która podyktowała opinię na mój temat, miała poważne zaburzenia psychiczne. Pani psycholog nie raczyła tego zauważyć, a jej opinia była podstawą decyzji sądu. Ostatnio dowiedziałem się, że jest teraz biegłą z listy Sądu Okręgowego w Gliwicach i pracownikiem RODK, psychicznie zaś zaburzona osoba, która przed laty dyktowała jej opinię, jest mediatorem z listy Sądu Okręgowego w Katowicach.

Swojego czasu stwierdziłem, że ze świecą należałoby szukać zdrowego psychicznie człowieka w polskim wymiarze sprawiedliwości. Opinię tę podtrzymuję.

Ze względu na upływ czasu mniej się teraz mówi o lustracji, a szkoda, gdyż jest ona wciąż potrzebna. Tyle, że należałoby nią objąć wszystkich pracowników publicznych pod kątem zdrowia psychicznego i osobowości, ze szczególnym uwzględnieniem osób z rodzin współpracujących z aparatem państwa komunistycznego. Cechy osobowości, w tym psychopatia, są bowiem dziedziczne a tym wypadku dodatkowo wzmacniane poprzez wychowanie.

Bogdan Goczyński

Reklamy

From → Uncategorized

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: