Przeskocz do treści

Wrażliwość psychopatów

20 czerwca 2014

Polskie sądy kierują się specyficzną logiką. Najpierw robią przekręt, a później manipulują plikami przepisów, udowadniając, że wszystko jest zgodnie z prawem. Jest to coś na kształt talmudycznego sposobu obchodzenia zakazu podróży w szabat, chyba że jest to podróż morska, inaczej mówiąc na wodzie. Wystarczy zatem włożyć pod siedzenie butelkę z wodą i już można podróżować w szabat w dowolny sposób bez grzechu. Przedstawiciele Temidy mają również szczególne poczucie honoru. Po takiej ilości publikacji internetowych na temat wymiaru „sprawiedliwości”, gdzie pisze się bez ogródek o ich machlojkach i wprost debilizmie, każdy normalny urzędnik tej instytucji zapadłby się ze wstydu pod ziemię. Jak jednak wielokrotnie pisałem, osobnicy ci do normalnych się nie zaliczają, nie sposób ich obrazić. Dlatego nie mam nadmiernych oczekiwań po ostatnim piśmie do szefa tego bajzlu. Mimo wszystko pismo to wysłałem i zgodnie z zapowiedzią publikuję je, żebyśmy wszyscy widzieli z kim mamy do czynienia, jeśli jeszcze tego ktoś nie wie.

__________________________________________________________________________________________________________________________

Minister Sprawiedliwości

Al. Ujazdowskie 11

00-950 Warszawa

 

Dotyczy sprawy przed Sądem Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia, sygn. akt  I Co 720/06.

Niniejszym proszę o pilne zbadanie psychiatryczne sędzi Joanny Dalby z Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia, a w szczególności o stwierdzenie:

 1. Czy i na jaką chorobę psychiczną, niedorozwój umysłowy, lub inne zakłócenie czynności umysłowych cierpi wyżej wymieniona?
 2. Czy wyżej wymieniona jest w stanie rozpoznać znaczenie swoich czynności i pokierować swoim postępowaniem?
 3. Czy wyżej wymieniona może brać udział w czynnościach sądowych?
 4. Czy w związku ze stanem psychicznym lub uzależnieniem od alkoholu albo innego środka odurzającego, niezbędnym jest umieszczenie wyżej wymienionej sędzi w zakładzie zamkniętym celem zapobieżenia dalszego popełnienia czynów szkodliwych społecznie?
 5. Czy poczytalność sędzi Joanny Dalby budzi wątpliwości?

UZASADNIENIE

Sędzia prowadzi nadzór sądowy nad egzekucją z mojego majątku na wniosek Katarzyny Gaworek-Goczyńskiej. Katarzyna Gaworek-Goczyńska została zdiagnozowana w opinii sądowo-psychologicznej jako silnie zaburzona, psychopatyczna osobowość ze skłonnością do kłamstw i manipulacji. Jest ona też znana z wielokrotnych fałszywych zeznań przed sądami. Wymieniona opinia nie została zakwestionowana ani przez zainteresowaną ani przez Sąd zlecający opinię. Sąd dla Warszawy-Śródmieścia został wyczerpująco poinformowany o zaistniałej sytuacji.

W trakcie trwającej już ponad osiem lat egzekucji wykazałem wielokrotnie, że roszczenia Katarzyny Gaworek-Goczyńskiej oparte są na sfałszowanych dokumentach i nieaktualnych postanowieniach sądów. Sędzia nie jest w stanie zrozumieć, że roszczenia takie nie mogą mieć mocy prawnej.

Sędzia ma obowiązek rzetelnie i wszechstronnie rozpatrzyć sprawę. Sytuacja gdzie sędzia wielokrotnie, świadomie wydaje arbitralne postanowienia, ignorując elementarne zasady ludzkiej logiki i jednocześnie wyłudzając opaty za kolejne zażalenia jest karygodna i może świadczyć o poważnie zaburzonej osobowości.

Dlatego proszę o pilne rozpatrzenie mojej prośby ze względu na zagrożenie dla porządku publicznego jakie stanowi zachowanie sędzi Joanny Dalby.

Z poważaniem

Bogdan Goczyński

 Do wiadomości publicznej w mediach społecznych.

Reklamy

From → Uncategorized

8 Komentarzy
 1. tak niestety jest, gdy bym nie przeżył to bym nie uwierzył

  • Jest tak dlatego, że normalnemu człowiekowi takie zachowania nie mieszczą się w głowie. Psychopaci kierują się jednak zupełnie inną logiką – jeśli można coś ukraść, to dlaczego nie. Oni dokładnie rozumieją naszą psychikę i wiedzą, że pewnych rzeczy nie zrobimy. Oni takich zahamowań nie mają. Media nie tylko „main streamu”, ale także te tzw niezależne, są pod kontrolą albo co najmniej manipulowane i i o tego typu sprawach nie napiszą.

 2. Irena permalink

  Panie Bogdanie ja też napisze do Ministra Sprawiedliwości na Panią prokurator która przypisała mi coś czego nie uczyniłam i to bez żadnych dowodów. Dwóch sędziów i panią wiceprezes sądu rejonowego w Dąbrowie Górniczej którzy popierają bezprawnie panią prokurator.

Trackbacks & Pingbacks

 1. Spis tekstów | B.Goczynski's Blog
 2. Polskie sądy – studium urzędniczej psychopatii | B.Goczynski's Blog
 3. Polskie sądy – studium urzędniczej psychopatii | 3obieg.pl - Serwis informacyjny dziennikarstwa obywatelskiego.
 4. Polskie sądy – studium urzędniczej psychopatii « Dziennik gajowego Maruchy
 5. Polskie sądy – studium urzędniczej psychopatii | ZYGFRYD GDECZYK

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: