Przeskocz do treści

Protesty w sprawie TK. Jazgot pożytecznych idiotów

23 grudnia 2015

Jazgot wobec prób reformy funkcjonowania trybunału Konstytucyjnego przybiera na sile. Na wielotysięcznych protestach mówi się o potrzebie obrony demokracji i niezawisłości tej instytucji. Uczestnicy demonstracji swoją wiedzę o TK opierają zapewne na propagandzie mediów głównego ścieku, bo raczej nie zadali sobie trudu, żeby poszukać w Internecie alternatywnych informacji.

Wiarygodności Trybunału doświadczyłem na własnej skórze, gdy opublikowałem informacje o jego ordynarnych oszustwach. Chodziło o niedopuszczenie do skargi konstytucyjnej na usunięcie ławników ze spraw karnych. Bardzo szybko po tym, w wyniku prowokacji znalazłem się na kilka miesięcy za kratami. Zabieg pacyfikowania mnie powtórzono jeszcze kilkakrotnie.

Sześciu z ośmiu sędziów, którzy podpisali się wówczas pod jawnymi przekrętami, nadal zasiada w TK. Według mnie jedynym sensownym wyjściem z sytuacji byłoby natychmiastowe rozwiązanie tego gremium. Być może TK ma do spełnienia jakąś rolę, ale na pewno nie w obecnym składzie. Szkoda tylko, że obecna dyskusja o Trybunale sprowadza się do wielkiej polityki, bez odnoszenia się do jego konkretnych orzeczeń.
Załączam linki do moich wcześniejszych artykułów, o których wspomniałem na wstępie. Żeby nie było wątpliwości przestawiłem w nich całą korespondencję z Trybunałem wraz ze skargami konstytucyjnymi.
Bogdan Goczyński

Linki do wcześniejszych tekstów na temat trybunału. 
Trybunał Konstytucyjny w służbie szwindlerów
Trybunał konstytucyjny – szacowne grono oszustów
Misja zniszczyć rodzinę. Wiarygodność Trybunału Konstytucyjnego
Trybunał nie-konstytucyjny
Reklamy

From → Uncategorized

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: