Przeskocz do treści

Orkiestra wariatów

21 stycznia 2019

W Trzeciej Rzeszy popularna była akcja pomocy potrzebującym rodzinom, znana jako Winterhilfe. Rzeczywistym jej celem jej było wzmocnienie poczucia solidarności narodowej i stabilizacja nastrojów społecznych. Jeśli bowiem Niemcy bowiem stać było na finansowanie programu zbrojeń i wystawienie potężnej armii, trudno wyobrazić sobie aby państwa nie stać było na pomoc gorzej sytuowanym obywatelom.

W Polsce natomiast mamy Wielką Orkiestrę Owsiaka. Jest to jednak dużo bardziej perfidne zjawisko. Otóż orkiestra z całym rejwachem propagandowym zbiera środki na leczenie chorób powodowanych przez państwo i jego służbę zdrowia. Najwyższy czas nazwać rzeczy po imieniu – cukrzyca a także inne choroby cywilizacyjne są świadomym skutkiem oficjalnej propagandy dietetycznej, gdzie kładzie się nacisk na potrawy zbożowe, warzywa i owoce z pominięciem białka zwierzęcego i jednocześnie przedstawiając tłuszcze nasycone jak źródło wszelkiego zła. Jednocześnie, wszędzie gdzie się da, dodawany jest czysty cukier w ilościach kilkakrotnie przekraczających te, do jakich nasze organizmy są przystosowane. Efekty widzimy. Jest to galopująca epidemia cukrzycy i chorób układu krążenia a także raka.

Lekarze w znacznej mierze zdają sobie z tego sprawę, jednak panuje zmowa milczenia i robienia ludziom wody z mózgu zgodnie z odgórnymi instrukcjami. Co więcej, „lekarstwa”, jakimi owe choroby się leczy dodatkowo niszczą zdrowie. Prawdopodobnie chodzi o to, aby niewolnik nie żył zbyt długo. Dopóki jest w miarę zdrowy, ma harować i płacić horrendalne podatki, a potem zbierać się z tego świata i nie cieszyć się życiem na emeryturze. Prawdopodobnie jest też dodatkowy efekt. Dieta bogata w węglowodany, jaką się nam zaleca, poprawia nastrój i czyni człowieka bardziej spolegliwym. Jednym słowem, mamy do czynienia z perfidną inżynierią społeczną.

Oczywiście czynniki państwowe i ich tuby propagandowe, jak TVP czy radio nawet się nie zająkną na temat rzeczywistej natury wspomnianych epidemii. Jest to efekt sekty. Funkcjonariusze systemu sami zaczynają wierzyć w propagandę, którą mają za zadanie wciskać ciemnemu ludowi. Niektórzy, tak jak ostatnio prezydent Gdańska oddają nawet za dewiantów życie.

Bogdan Goczyński

From → Uncategorized

One Comment
  1. Bóg zapł Autorowi za cały trud opisywania tych makabrycznych spraw –
    Apeluję do czytajacych – o chociazby dalsze rozpowszechnianie …
    jak np.
    http://niepoprawni.pl/polecanka/wlk-orkiestra-wariatow-w-chdkk

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: